Ask Fm Giriş

Bir insanı tanımak için yapılacak en iyi şey, ona sorular sormaktır ask fm de tamda bunu yapıyor.Onun hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız, bu yapmanız gereken bir şeydir. Günümüzde internet ortamından tanıdığınız veya tanımadığınız kişilere sorular sorarak onu daha iyi tanımanıza olanak tanıyan bir site bulunmaktadır. Ask fm giriş yaptığınız andan itibaren, binlerce insana sorular yöneltebileceğiniz, size sorulan soruları cevaplayabileceğiniz olanakları sizlere sunmaktadır. Bu site istediğiniz soruları cevaplayabilir, hoşunuza gitmeyen soruları pas geçebilirsiniz. 
  Ask fm giriş yaptığınız andan başlayarak sizi içine çekecek ve bu site sayesinde oldukça eğlenceli anlar geçireceksiniz. Arkadaşlarınıza sorular sorabilecek, size sorulan sorulardan belki de hoşlandığınız insanın sorusuyla karşılaşacak ve ona uygun cevaplar verebileceksiniz. 

Bunları yapmak için ise bu siteye kayıt olmalı ve bir hesap sahibi olmalısınız. Bu siteyi Facebook ve Twitter hesabınızla da kullanma şansınız bulunmaktadır.Ask fm Sitesi, sosyal paylaşım siteleri ile entegre bir şekilde çalışmakta ve bu da siteyi daha eğlenceli bir hale getirmektedir. Hala bir hesabınız yoksa bir hesap açarak soru sormaya ve cevaplamaya başlayabilirsiniz.
Giriş için tıklayın

20 yorum :

 1. en sevdiğiniz dostunuzz kimdii

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. belinay çiçek..............

   Sil
  2. en sevdiğim dostum zaten hala var...

   Sil
  3. benimde zaten en sevdiğim dostum zaten var

   Sil
 2. Acaba benim kim:-)

  YanıtlaSil
 3. En sevdiğin şarkı hangisi

  YanıtlaSil
 4. Ya ben 13yasindan kucuk yil yaptim artik giremiorum yardim edin

  YanıtlaSil
 5. ilk aşkınız kim???

  YanıtlaSil
 6. İlk sevdiğin kişinin ismi nee

  YanıtlaSil
 7. bana soru sorun

  YanıtlaSil
 8. kaydolamıyorum :(

  YanıtlaSil

Copyright 2013 - 2014 ask fm - ask fm kaydol

Haberler Son Dakika Haberleri Haber Siteleri